Breloki reklamowe

Mały, zgrabny i zawsze przy kluczach. Tak większość osób kojarzy z pewnością breloki reklamowe, które towarzyszą nam od niepamiętnych czasów. Przyjmuje różne formy – od metalowych zawieszek poprzez silikonowe, plastikowe, kończąc na tych skórzanych. Dziś taki gadżet spełnia nie tylko funkcje ozdobne, ale może nas również poratować w nieprzewidzianych sytuacjach.

Zgrabny „welcomepack”.

Przychodząc na konferencję lub inne zorganizowane wydarzenie, zamiast sterty papierów dla swoich klientów, nie do końca potrzebnych broszur warto zaopatrzyć naszych gości w breloki reklamowe, wręczane w formie upominku na przywitanie. Jeśli jest to przydatny gadżet jak na przykład pamięć USB lub żeton do wózka to z pewnością zostanie ciepło przyjęty, a wygrawerowane dane twojej firmy, mogą na stałe zagościć przy kluczach obdarowanego.

Kiedy przepraszam to za mało.

Jeśli sprzedajesz produkty przez internet, to pewnie nie raz zdarzyła ci się sytuacja, w której twój klient był bardzo niezadowolony z zakupu w twoim sklepie. Chociaż zawiniła firma kurierska, to jednak oberwało się tobie, a klient już rozgrzewa nadgarstki, żeby napisać negatywa. Możesz nieco załagodzić sytuację i oprócz łagodnej rozmowy poinformować go, że w ramach przeprosin wyślesz mu mały upominek. Z pomocą przychodzą breloki reklamowe, których formę możesz wybrać w zależności od klienta twojego sklepu. Raczej nie wyślesz mu butelki z dobrym piwem, ale możesz rozbudzić jego zmysły, przesyłając sam otwieracz w formie breloka oraz dołączając do niego bilecik z prośbą wzniesienie toastu, aby kolejne transakcje przebiegły bezproblemowo.

Trzej królowie.

Pewien polityk wspomniał kiedyś o sześciu królach, ty jednak wracając z imprezy, musisz pamiętać o trzech: portfelu, kluczach i telefonie. O ile portfel i klucze z reguły goszczą blisko ciebie, to jednak klucze lubią czasem się stracić. I tu z pomocą przychodzi jasna gwiazda, którą jest przypięty do kluczy lokalizator w formie breloka reklamowego. Taki wykrywacz kluczy, który poprzez sygnał bluetooth pomoże Ci zlokalizować zgubę, może pełnić również funkcję dekoracyjną.

Podsumowując, technologia idzie do przodu, trendy się zmieniają, jednak wszystko wskazuje na to, że breloki reklamowe, przyjmując różne formy, jeszcze bardzo długo będą gościć wśród nas.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne