Strona głównaModaSeksowne gorsety – jakie wybierzesz dla siebie?

Seksowne gorsety – jakie wybierzesz dla siebie?

Jaki jest najprostszy sposób na podkreślenie atutów kobiecego ciała? To oczywiście seksowny gorset o którego zaletach wiedziały już nasze babcie i prababcie. I choć jego wygląd co sezon ulega pewnym metamorfozom, to jednak jego podstawowa rola pozostała niezmienna. Ma wyszczuplać i wysmuklać sylwetkę, a także eksponować biust. I co ważne, nie jest przeznaczony wyłącznie do sypialni…

Gorset i jego krótka historia…

Z licznych zapisków dowiadujemy się, że pierwsze gorsety pojawiły się w XIV wieku. Zostały zaprojektowane po to, aby maksymalnie wyszczuplić talię i wyeksponować (możliwie jak największą) różnicę między biustem, a biodrami. Co więcej, były tak wykonane, aby podkreślić wygląd piersi – niezależnie, czy były małych, czy większych rozmiarów. Dzięki specjalnie usztywnionej konstrukcji były uniesione, dzięki czemu apetycznie prezentowały się na tle wąskiej talii. Później nieco zmieniała się ich postać i przybierała wygodniejszą odsłonę, zjednując szerokie uznanie wśród wielu pań lubujących się w seksownych gorsetach.

Dlaczego kochamy ten rodzaj bielizny?

Choć bielizna erotyczna posiada wiele rozmaitych wariacji, to jednak seksowne gorsety od lat cieszą się wyjątkową popularnością. I nie ma się co dziwić. Są bowiem nie tylko zmysłowe i figlarne, przez co idealnie sprawdzają się w roli ponętnej odzieży podnoszącej temperaturę uczuć w związku, ale również modelujące ciało. Ze względu na swoją starannie przemyślaną konstrukcję, nie tylko podkreślają talię i optycznie ją wyszczuplają, ale również unoszą biust, przez co sylwetka staje się kobieca i atrakcyjna – bez względu na to, czy boryka się z jakimiś niedoskonałościami, czy nie.

Seksowne gorsety i ich rodzaje – co mamy do dyspozycji?

W przypadku gorsetów, jak i innych elementów bielizny erotycznej, możemy wybierać spośród nieograniczonej plejady kolorów, wzorów, fasonów i rodzajów wykończeń. W efekcie, doskonale sprawdzają się zarówno jako bielizna dzienna, jak i nocna. Jakie modele cieszą się największą popularnością wśród przedstawicielek płci pięknej? Wariantów jest wiele, jednak wśród nich warto wymienić zabudowany gorset z usztywnianym stanikiem push-up, który optycznie powiększa piersi, ale również unosi je oraz modeluje. Z uwagi na fakt, że posiada wkładki powiększające oraz specjalne fiszbiny, nie tylko doskonale leży, ale również świetnie sprawdza się jako bielizna pod sukienkę.

Pośród bogatej oferty seksownych gorsetów, na uwagę zasługują również modele z półbiustonoszem, który apetycznie podnosi i eksponuje kobiece piersi czy te ozdobione transparentnymi czy siateczkowymi akcentami. W takim wydaniu idealnie sprawdzą się podczas gorącej, pełnej namiętności nocy z ukochanym. To jednak nie jedyne propozycje, jakie przygotowano dla pań. Aby dowiedzieć się więcej, warto wejść na stronę https://www.kontri.pl/pl/menu/bielizna-erotyczna/komplety-i-kostiumy/gorsety-erotyczne-302.html

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne