Strona głównaKosmetykiHybrydowy zawrót głowy!

Hybrydowy zawrót głowy!

Współczesny rynek pokazuje nam, że nie ma rzeczy niemożliwych – szeroka gama lakierów hybrydowych zdaje się nie mieć końca! Jak to wygląda w praktyce?

Jakość a cena

Dobre lakiery hybrydowe cechuje przede wszystkim długo utrzymujący się efekt i intensywność barwy. Wystarczy jedno pomalowanie z pomocą lampy UV i możemy cieszyć się trwałym i solidnym manicure przez wiele dni. Jeśli mamy możliwość przetestowania wybranego przez nas produktu, zwróćmy uwagę na jego konsystencję i sposób pokrywania płytki paznkocia – powinien rozchodzić się równomiernie, mieć jednolitą strukturę i nie tworzyć efektu “skorupki”.

Warto zauważyć, że produkty wysokiej jakości kupimy za naprawdę niewielką kwotę – ceny zaczynają się od kilku złotych za klasyczną buteleczkę 5 ml. Na nią także warto zwrócić uwagę. Dlaczego? Pozornie, nic w niej nadzwyczajnego, ale coraz częściej zauważa się modyfikacje aplikatora – klasyczny pędzelek przybiera kształt profilowanej gąbeczki o ergonomicznym kształcie. To znacznie ułatwia tworzenie własnych wzorów i umożliwia wariacje z kolorami, których rynek oferuje przeszło… kilkaset! Głębia, efekt tafli czy mat? French w odświeżonej wersji? A może pastele w opozycji do neonów? Dajmy się ponieść naszej twórczej ekspresji!

Paznokcie do pracy – efekt *WOW!* czy rutyna?

Na to pytanie ciężko odpowiedzieć jednoznacznie – każdy z nas ma swoje przekonania względem walorów estetycznych i gustów, o których nie zwykło się dyskutować. Na pewno w większości przypadków, na co dzień są stonowane i łagodne, w przeciwieństwie do tych okolicznościowych, pełnych brokatu, mieszanych faktur i barw. Tutaj warto pokusić się na mały rachunek kosmetycznego sumienia i zastanowić, czy builder gel jest naszym przyjacielem, czy zupełnie obcą frazą… Łamliwe paznokcie? Krucha płytka? Problem z efektywną pielęgnacją i szkodliwe czynniki, np. w pracy? Żel budujący – dosłownie! – odbuduje te dolegliwości. Podczas uzupełniania kosmetycznych zapasów, bez wahania dorzućmy go do naszego koszyka.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne