Strona głównaKosmetykiStylizacje paznokci hybrydowych 2021/2022

Stylizacje paznokci hybrydowych 2021/2022

Style paznokci zmieniają się wraz z biegiem czasu. Dany wzór, kształt, kolor czy metoda wykonania pozostaje modna przez pewien czas, po to by później dać miejsce kolejnemu nowemu motywowi. Ten rok także niesie ze sobą nowe trendy.

Paznokcie hybrydowe 2021/22

W tym roku na pierwsze miejsce wysunęły się paznokcie hybrydowe. Wykonuje się je podobnie jak manicure tradycyjny, jednak różnica polega na tym, że każdą warstwę lakieru (bazę, kolor, top) utwardzamy pod lampą UV lub UV LED. Z biegiem czasu metoda paznokci hybrydowych rozwinęła się na tyle, że obecnie można śmiało wybierać między markami i produktami przeznaczonymi do stylizacji hybryd.

Kształt paznokci na rok 2021/22

W tym roku najpopularniejszym kształtem paznokci hybrydowych zdecydowanie zostały migdałki. Jest to owalny kształt paznokci zakończony zaokrągleniem. Migdałki prezentują się fenomenalnie w każdej długości. Ich stonowany wygląd przypadł do gustu wielu kobietom, a w tym roku stał się najczęściej wybieranym motywem.

Stylizacje paznokci

Oprócz metody wykonania oraz kształtu paznokci równie ważne jest wybranie wzoru i koloru. Najmodniejsze stylizacje paznokci 2022 to między innymi:

– French manicure – sposób malowania paznokci na jasne barwy. Polega na pokryciu płytki pastelowym kolorem i zaznaczeniem końcówek na dany kolor. W ostatnim sezonie skupiano się zwłaszcza na kolorach neonowych. Zestawienie jasnej płytki paznokcia z neonową barwą lakieru dawało znakomity kontrast.

– Multi Colored Nails – każdy z paznokci pomalowany jest na inny kolor. Ta metoda malowania pozwala na zróżnicowanie i wyróżnianie się. Łączone kolory mogą być do siebie podobne lub mogą kompletnie się od siebie różnić. W obydwóch zestawieniach ten styl wygląda świetnie.

– Zwierzęce Printy – paznokcie ozdobione motywem zwierzęcym. Często są to paski lub łatki zwierząt.

– Czarno – biały manicure – jednym z najmodniejszych zestawień kolorów w roku 2021 zdecydowanie stała się czerń oraz biel. Mimo, iż jest to zdecydowanie bardzo klasyczny wzór, wciąż podbija serca kobiet i wysuwa się na przód jako jeden z najmodniejszych trendów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne